Wyposazenie Łazienek – Najciekawsze elementy wyposażenia łazienek

Strona poświęcona armaturze łazienkowej i elementom wyposażenia łazienki

Jak wykorzystać mozaiki szklane w łazience?

Leave a comment

mozaikawlazience2Urządzając łazienkę zazwyczaj sięgamy po tradycyjne płytki, nie zastanawiając się nawet nad innymi możliwościami. Tymczasem warto wiedzieć o tym, że na rynku można znaleźć inne rozwiązania. Jednym z bardziej interesujących są z pewnością mozaiki szklane.  

Możemy je na przykład wykorzystać w przypadku bardziej nietypowych powierzchni, takich jak zaokrąglone ściany lub owalna obudowa ramy. Mogą także stanowić bardzo efektowny element dekoracyjny, uzupełniając przestrzenie wykończone w inny sposób. Można łączyć je z klasycznymi płytkami oraz innymi rodzajami pokrycia ścian, tworząc bardzo oryginalne i niepowtarzalne kompozycje. Ilość różnego rodzaju mozaik dostępnych na rynku jest imponująca, więc z pewnością znajdziemy coś dla siebie.

Szklane mozaiki to nadal raczej nietypowe rozwiązanie jednak ich walory estetyczne połączone z dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia sprawiają, że zaczynają zdobywać coraz większą popularność i częściej wykorzystywane są jako element wystroju łazienek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s